| anonim_4396 a întrebat:

Cand am fost la o petrecere m-am indragostit de un baiat, cred ca la fel si el de mine, ne tot uitam unul la altul, nu-si putea lua ochii de pe mine, mereu se uita in ochii mei, dar fara sa faca nimic, cand ma vedea pe strada ramanea masca se uita la mine cu atata gingasie mereu venea cat mai aproape de mine cand stateam in preajma lui, iar cand am plecat acasa statea si se uita la mine fara sa faca nimic, se baga in seama, adica venea si-i cerea unei doamne de langa mine un foc sau statea la o masa apropiata de mine, cand statea cu spatele la masa mea si observa ca vin, isi intorcea scaunul si statea cu spatele la prietenii lui si se uita la mine. Cand il vedeam parca-i citeam pe chip ca si el simte la fel pentru mine, cum simt eu pentru el. Ce sa inteleg din asta?

8 răspunsuri:
| BULANGIU96 a răspuns:

Normal ca te place laughing
Sunt baiat, si stiu, crede-ma!winking laughing

| neutrino a răspuns:

Ca ai o imaginatie bogata.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Vrea să te PAC-PAC
jAP JaP pă Dulap

| Mozurov a răspuns:

Ca te place baiatul respectiv dar e prea timid ca sa vina sa intre in vorba cu tine.

| Chio9 a răspuns:

Nu confunda dragostea cu atractia fizica.
Gelos nu-i tipu, daca era gelos nu se intoarcea cu scaunu la tine, nu iti arata asa brusc si evident ca te place.
Crede-ma stie tipu ce face, vrea doar sa te faca sa te indragostesti de el.

Poate vrea doar sa intre in scorbura, daca imi spui ca erati la petrecere si el fumeaza. O fi vreun vagabont desta. laughing

Glumeam, acum vedeti voi ce iasa.

| Didiiiii a răspuns:

E clar ca te place. Daca el nu intra in vorba cu tine, spune-i tu ceva. Da-i un numar de telefon cand il mai veziwinking

| flippy94 a răspuns:

Trebuie sa intellegi ca e topit dupa tine... si trebuie sa faci in asa fel incat sa poata sa iti arate chestia asta.
Nu stiu. incearca sa vorbesti cu el, ca sa aiba "puterea" sa-ti marturiseasca sentimentele... asta e parerea mea.

| andrei192 a răspuns:

Sigur te place incearca sa te bagi si tu cu el in seama