| anonim_4396 a întrebat:

Cand am fost la o petrecere m-am indragostit de un baiat, cred ca la fel si el de mine, ne tot uitam unul la altul, nu-si putea lua ochii de pe mine, mereu se uita in ochii mei, dar fara sa faca nimic, cand ma vedea pe strada ramanea masca se uita la mine cu atata gingasie mereu venea cat mai aproape de mine cand stateam in preajma lui, iar cand am plecat acasa statea si se uita la mine fara sa faca nimic, se baga in seama, adica venea si-i cerea unei doamne de langa mine un foc sau statea la o masa apropiata de mine, cand statea cu spatele la masa mea si observa ca vin, isi intorcea scaunul si statea cu spatele la prietenii lui si se uita la mine. Cand il vedeam parca-i citeam pe chip ca si el simte la fel pentru mine, cum simt eu pentru el. Ce sa inteleg din asta?

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate e timid! Intră-n gaşca lui şi vezi ce reacţii(nu erecţii) are! Să fii iubită veşnic!

| Parker a răspuns:

Puterea auto-sugestiei.ia in calcul si faptul ca te poti insela, ca atunci cand ai sa descoperi ca a fost o coincidenta sa nu ramai traznita.

| ZvT a răspuns:

Se uita cu gingăşie haha. Dă-i un sms, invită-l la un suc.Nu ai nimic de pierdut, dacă s-a îmbătat la petrecere şi tot nu a avut tupeu să se bage în seamă cu tine ori e gay ori nu te place.

| Sofia2089 a răspuns (pentru ZvT):

Nu s-a imbatat happy

| sabin89 a răspuns:

Dragoste la prima vedere. Poate foarte bine sa continue intr-o relatie trainica, de durata, dupa cum tot foarte bine poate sa se stinga repede, asemenea unui balon de sapun.

| Iama a răspuns:

Probabil ca ai dreptate, e interesat de tine...Incearca sa te apropii de el si propune-i sa fiti prieteni si asa poate se ajunge mai departewinking Sper ca te-am ajutat

| Nuamchefazi a răspuns:

Lasa sa vina totul de la sine, si vezi cum se comporta in continuare, daca chiar te place ar trebui sa isi faca curaj sa vina la tine

| wrApe a răspuns:

E un pervers, nu se merita happy scuze din descrierea ta reies multe happy

| Sofia2089 a răspuns (pentru wrApe):

La ce te referi, ce reies din descrierea mea?