| crisssssssstinutzaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna
cand un baiat te ia in brate iti pune mana pe fund sani si iti zice sal saruti si tu il refuzi si el tot insista iti face complimente te pupa pe obraz si incearca si pe buze si pana la urma tu il musti de buza si de gat inseamna ca vrea sa faceti sex? credeti ca sa supart pe mine ca l-am muscat?

13 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Tu ce vrei?

| neutrino a răspuns:

Da. Nu, i-a placut.

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Da. Vrea sa faceti sex. Iar daca tu il muscat de buza si gat, el nu s-a suparat.
A luat gesturile tale, ca pe un raspuns afirmativ, ceva mai salbatic.
Vezi ce vrei cu adevarat.happy

| PeFuga a răspuns:

Vrea sex, asta e clar. Daca l-ai muscat si l-ai lasat cu ochii in soare sigur se supara pentru ca pica de fraier, dar daca i-ai dat de inteles ca are sanse, cred ca ii trece supararea... cand te culci cu el happy

| BlackSulphur a răspuns:

Vrea sex total.eu zic sa va *** cat mai rapid.

| MotanAndrei a răspuns:

Dupa parerea mea, urmareste sa faca sex cu tine, si nu stie cum sa te convinga sau sa-ti zica. Si de suparat, pun pariu ca nu s-a suparat, din potriva, s-a bucurat in sinea lui. Acum cred ca crede ca'l placi daca l'ai muscat de buze si gat, si mai cred ca i'ai aprins niste sperante in el. happy Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MotanAndrei):

Nu CREDE, ea chiar il place. Nici macar nu stie de ce il refuza. Pe de-o parte ar vrea, pe de alta parte nu ar vrea. Daca baiatul va fi destul de insistent va obtine tot ce isi doreste in scurt timp.

| MotanAndrei a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate aici.

| digital7shady a răspuns:

Pai orice baiat vrea sa faca sex cu tine, mai putin daca e gay. Mai ales daca tu esti cea din poza de profil(bun, Dinamo, tot asa!). Nu cred ca s-a suparat din muscat. laughing

| alexandrafocus a răspuns:

Nu cred ca avea de ce sa se supere, baietilor le place asta, si daca iti pune mana pe fund sau sani asta inseamna ca simte nevoia, si da se poate sa vrea sa faceti sex!

| DenisaLarisa212 a răspuns (pentru alexandrafocus):

Ai pesfeca drepate dar si unele fete la permit. De ex. de la mine din scoala sunt 2 curvite care le permite sa puna mana peste tot

| Ioana011 a răspuns:

Buna! Ori asa este felul lui, mai " jucaus ", ori urmareste sa faca sex cu tine. Oricum nu ii ceda. Asteapta si dai o sansa sa vezi ce vrea cu adevarat. Succes! kiss