| misstoxick a întrebat:

care este diferenta dintre sexul anl si cel oral?

Răspuns Câştigător
| missdanger a răspuns:

Anal in fund si oral in gurita

12 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Sexul anal inseamna in fund, iar cel oral..inseamna in gura.x-X

| iubesc a răspuns:

Daca nici asta nu stii....inseamna ca nu ai dreptul sa practici!

| OnuOnulică a răspuns:

Anal - in c.ur
Oral-In gura.

| Cristiann25 a răspuns:

Incearca-le macar sa ne spui care iti place mai mult!

Răspuns utilizator avertizat
| BlitzLikeXd a răspuns:

Oral e in gura si anal in cur aia ne place noua happy happy

| Vögeln a răspuns:

Intai afla de sexul normal. banuiesc ca nu ai varsta minima. Deci s-ar putea abia sa stii ce-i ala sex. Mai bine lasa subiectul asta :-s

| igrek a răspuns:

Gaura.

| claudica2703 a răspuns:

Serios? anal - in anus, oral - in gura straight face

| AllePuffu a răspuns:

La sexul anal ti-o baga in c*r, iar la sexul oral ti-o baga in guralaughing Nu iti incepe viata sexuala daca nu stii nimic, adica lucrurile esentiale straight face

| Clodmod a răspuns:

Tu ai mai postat o intrebare si ziceai ca vrei sa faci sex. Cum naiba vrei sa iti incepi viata sexuala cand nu stii nici macar ce inseamna sex anal si sex oral? straight face