| Pysyqtza2012 a întrebat:

ce acte si ce vaccinuri imi trebuie pentru un bichon havanez sa trec cu el in strainatate?
P.S am doar carnet international de sanatate si ca vaccinuri pe cel de parvoviroza.scuze de categorie

2 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Esti ciudat man. sau categoria e ciuadata. tind sa cred ca esti zoofil...

| sissik a răspuns:

Salut! trebuie sa aiba microcip (costa undeva la 50 ron), pasaport (+50rn) - daca are mai mult de 3 luni atunci neaparat vaccinul antirabic si toate vaccinuri trebuie introdus in pasaport. Descriere detailata gasesti aici: http://bichon.webgarden.ro/