| Agapimu a întrebat:

ce cadou as putea sa-i cumpar prietenului meu[17 ani]? Multumesc

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cartile "Codul bunelor maniere" a doamnei Marinescu si "Lectii particulare" a Dr. Crsitian Andrei, + "Arta de a face dragoste aproape perfect" a lui Bebe Mihaescu!

| elasexygagica a răspuns:

Lubrifiantlove struck o sal adoe sau catuse sau chiar un vibratorlove struck

| AliceHappyGirl a răspuns:

Incearca sa ii personalizezi ceva (o cana, un tricou, o perna etc) sau cumparai un ceas, cosmetice, haine, un maimutoi de plus (pe care sa il imparfumezi cu parfumul tau) sau ceva din argint (daca poarta).

| LoveToHate a răspuns:

Un ceas http://www.telefoane-gsm.com/......-s-watches

scapi foarte repede si ieftin zic eu, cel putin eu prietenului meu i-am cumparat un ceas http://www.telefoane-gsm.com/......html...s-a bucurat mult, si am scapat ieftin
La multi ani!

| mistakeofyourlife a răspuns:

Parfum, ceas, sau pur si simplu fa.i o surpriza. Invita cativa prieteni apropiati si mergeti la o terasa sa sarbatoriti. Va aprecia cu siguranta. :d

| Cici_6929 a răspuns:

Pai iai o cutie o impachetezi frumos iar in ea 100 de biletzele fiecare dintre ele sa inceapa cu: te iubesc pentru... (sub biletzele poti ascunde si parfumul lui preferat) asta la sigur ca o sai placa.

| nauneim a răspuns:

O bratara, o rama cu poza voastra si un parfum. big grin

| taniusha562 a răspuns:

Un prezervati big grin si spune-i ca vrei sa'l foloseasca cu tine big grin

| ihavenoidealel a răspuns:

Buna pai prietenul meu a implinit 18 de curand...i'am cumparat un ceas; un parfum de la puma iti recomand pentru ca miros f misto sigur o sa ii placa.

| loveispain a răspuns:

Un lantisor de aur alb sau argint cu initiala ta este destul de frumos. daca ii place aurul iai din aur dar eu cred ca nu e prea frumos aurul galben pare prea de cocalari fara suparare asta e parerea mea.eu asta iti sugerez sa ii cumperi un lantisor de aur alb barbatesc bineinteles cu initiala ta. sper ca ti-am dat o idee buna.

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi doi si fa-i ceva personalizat: o cana sau o perna. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro