| xMayre a întrebat:

Buna,
Ce cadou as putea sa ii cumpar prietenului meu cu ocazia sarbatoriilor?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Era bine daca spuneai si cam ce gusturi are prietenul tau. Altfel, ca sa ne dam noi parerea pe aici e cam ciudat.

| xMayre explică (pentru Salontanul):

Hmm...nu poarta ceasuri, e mai mult gen sport. Sincer, ma gandeam la o sticla de vin de colectie, dar nu stiu daca e chiar potrivit.

| Salontanul a răspuns (pentru xMayre):

O sticla de vin at fi buna dar ar fi bine si un mic cadoas care sa nu fie perisabil, trecator, ceva sa-i aminteasca de tine.

| xMayre explică (pentru Salontanul):

Eventual ceva simbolic acestei perioade.

| Salontanul a răspuns (pentru xMayre):

Da. Corect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas, daca poarta sau mai bine un smartwach

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parfum
tricou,bluza,camasa
un ceas de mana
pantofi

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Eu i-am cumpărat deja un glob de brad personalizat. Încearcă și tu e o idee frumoasa și drăguță. O căciulă, un fular. Ceva specific iernii.

| marihen a răspuns:

I-ai putea da o cană în care este desenat ceva de iarnă..sau o cană cu o poză cu el! happy

| Stefania_Mara_1971 a răspuns:

Hei...Problema asta a avut.o si sora mea dar pana la urma ia cumparat un plover de laH&M si poti sa i iei un ceas frumo daca stii ca poata. Sper ca te am ajutat. funda?