| angelica02 a întrebat:

Buna ce credeti despre o fetiscana care se indragosteste de cineva mai mare si e insurat ce sa faca cum sa ii dea de inteles ca il iubeste prin semne? care?

Răspuns Câştigător
| OOOLEOOO a răspuns:

Daca este insurat atunci nu cred ca are rost sa strici viata a 3 (de nu si mai multe) persoane pentru un efect de scurta durata precum indragostirea.

Vrei sa ii demonstrezi atractia prin limbaj non verbal?
Cand vorbesti cu el:
Da-ti parul dupa ureche, atingel, vorbeste deschis despre sex, aranjeazate, punete intr-o pozitie deschisa: pieptul la vedere si dreapta.
Joaca-te cu parul
Nu sta cu mainile sau picioare incrucisate.
Cand vorbesti gesticuleaza iar palmile sa fie deschise si indreptate in sus.
Priveste-l in ochi si zambeste.

Evita conversatiile negative.

9 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Si daca el v-a sti ca ea il iubeste, o v-a folosi se v-a juca cu ea si apoi tot la sotie va fi.Iar lumea o v-a judeca si injosi pe ea, nu pe el.Mai bine nu.

| Simona_Bădulescu_1992 a răspuns (pentru irina20):

Eu iti propun sa mai treci si pe la scoala

| irina20 a răspuns (pentru Simona_Bădulescu_1992):

Mersi frumos

| onasis1961 a răspuns:

Pai ai ganduri parsive de mica.Tu cand te vei casatori, si ar venii o pustoaica mult mai mica si ti-l va lua, cum ar fi?

| RAY a răspuns:

Tocmai am vazut un documentar interesant cica in epoca de piatra femeile alegeau barbati mai maturi pentru ca erau mai inalti, puternici etc e asta a facut si altceva noi barbati ne maturizam la 18 ani voi la 16 ma refer la pubertate la minte barbati se maturiseaza la 25 de ani, de asta preferintele stramoselor noastre era pe barbati maturi asta pentru ca diferim ea o fata de 16 ani si un baiat de 16 ani sa vezi, personal n-am nimic de obiectat mai ales ca ne plac fetele de 16 ani cel mai mult daca e insurat are familie e greu desparti o familie, are copii? daca se imbraca mai sexy

| Alcyon a răspuns:

Cred ca ar face bine sa-l lase in pace. Sunt o gramada de oameni singuri, nu s-a terminat lumea la un barbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cred eu despre asemenea fata? Ca vrea sa distruga o casnicie.

| fotbalistata a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai mare dreptate