| 0PopaPorno a întrebat:

Ce credeti despre oamenii care vor sa-si traiasca viata fara sex? Adica la batranete sa nu fie casatoriti si sa moara virgini? laughing

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oameni in toata firea carora le place singuratatea si inteleg ca in ziua de azi nu mai e vreme pentru femei/barbati care stau pana cand jumatatea moare. Sau poate s-au scarbit de prostiile care le fac cu altcineva iar cand vrea o relatie cu cel ce gandeste ca nu vrea sa faca sex ii spune NU si gata.

| Rockart a răspuns:

Eu nu cred nimic. E fix problema lor.

| FoarteLetargic a răspuns:

Fiecare om e liber sa faca ce vrea in viata. Ei au vrut sa faca asa, crezand profund in Dumnezeu. Asta e calea lor sper Lumina.

| Purec a răspuns:

Nu scapa nimeni virgin din viata asta happy viata ne dezvirgineaza pe toti laughing)

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Mother of God! raised eyebrows

| Lur656i a răspuns:

Mie mi se pare o prostie. in viata e bine sa incercam cat mai multe lucruri/ senzatii si ar fi chiar nasol sa nu o faci macar o data. si este chiar trist sa ajungi batran si sa nu ai familie (copii).

| Oana92 a răspuns:

Exista?

| mgtow a răspuns (pentru Oana92):

Da sau persoane care au facut sex de cateva ori apoi au renuntat la meseria patului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesc asexuali si le sta in natura sa nu simta nevoia sa se cotaie.

| schmoll a răspuns:

Acei oameni aleg calea cerului, fiecare isi alege viata, fara bine nu exista rau, fara rau nu exista bine, mi se pare niste oamenii care au o intelepciune sublima

| Sorinacio a răspuns:

Oamenii aceia se numesc calugari si sunt oamenii lui Dumnezeu

| Pussyyy a răspuns:

De ce rizi sunt foarte multi oameni de acest fel care spui tu. Asta este mai mult o problema...