| ÅñdRa a întrebat:

Ce faceti de ziua indragostitilor cei care nu aveti iubit\a? As vrea si eu niste idei big grin. Cele mai frumi idei primesc funditalove struck

Răspuns Câştigător
| SexyChick a răspuns:

Eu ies in oras cu prietenele mele care sunt tot single big grin
apoi le iau pe la mine ne uitam la un film facem poze:X
orice care sa ne distraga atentia si sa nu ne simtim prost ca nu avem prietenbatting eyelashes primesc fundita?

7 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ma duc la Puti-club whistling

| JeSa a răspuns:

Acasătongue la învăţathee hee

Shin
| Shin a răspuns:

Cred ca o sa stau pe TPU... tongue
Numai bine, Shinwinking

| pelu a răspuns:

Sincer daca nu as avea prietena. m`as duce undeva in oras. e imposibil sa nu iti gasesti prieten sau prietena daca doresti tu`... e imposibil mai ales ca esti fatahee hee

| Ella123 a răspuns:

Ies în oraș cu fetele, într-un club undeva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti iesi in oras cu fetele crezi ca daca esti single nu te poti distra? sau ai putea organiza eu stiu... o petrecere pentru toate prietenele tale care sunt singure si sa stai pana dimineata... poti merge la patinoar cat mai e zapada.foarte multe lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te distrezi impreuna cu prietenii