| cristiana101 a întrebat:

Aveti iubit/iubita de ziua indragostitilor?

13 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Nuhee hee Presupun ca o sa`mi petrec "ziua indragostitilor" cu prietenelebatting eyelashes

| RoRoxana a răspuns:

Nu...Ca de obicei imi fac cadou singura de ziua indragostitilor.Totusi este un avantaj...stiu ca imi place cadoul primt!laughing

| alessia a răspuns:

Mmm nu cu toate ca o sa ma distrez de minune... dar e mai bine asa sunt sigura. u ai?:*:

| Angel_5977 a răspuns:

Tocmai ne-am despartit aveam 3 ani jumate impreunasad

| alish a răspuns:

Nu crying ne-am despartit ieri crying

| forever4you a răspuns:

Dalove struck

| Gabitsaaa a răspuns:

Daa. :X
Dar o problema.
Nu e de aici vine doar in vacanta, sambata, duminica...
Dar la vara se multa aici :X
sh sper ca vine sa ma vada :X de ziua indragostitilor :X

| Sabina_1904 a răspuns:

Pfff, nu.

| justme08 a răspuns:

Nu...Alone on valetine's day againsadsadsad

| Anto_9732 a răspuns:

Nu. De ziua indragostitilor o sa stau cu prietenele daca iubit nu amlaughing.

| timeea7 a răspuns:

Dadaaa

| andra7664 a răspuns:

Da... un iubit de care ma cam folosesc ca sa ii fac in ciuda fostului(cel pe care il iubesc cu adevarat). Eh... day dreamingvisehee heepoate ne impacam pana atunci.
Tu ai iubit?smug

| Iloveyou_6447 a răspuns:

Nu