| Evolette a întrebat:

Ce înseamnă când un băiat te întreaba cum ar fi dacă te-ai mărita cu el? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic, doar glumeste pe seama ta!

| Nemessys a răspuns:

In ideea ca poate are ceva ganduri. happy Sau poate doar din curiozitate.

| Albinuța767 a răspuns:

Poate vrea sa se însoare cu acea persoană, sau e puțin patetic și vrea să o ia peste picior.

| xPandorax a răspuns:

Se gândește solemn la cum ar fi dacă v-ați căsători. Gândul acesta i-a trecut prin minte și probabil voia să afle dacă și tu te-ai imagina alături de el. O de persoană pune o astfel de întrebare doar atunci când dorește să privească viitorul alături de persoana de lângă el.