| ZambetheCaptive a întrebat:

ce palnuri aveti voi pentru vacanta?laughingstiu ca deaja se termina iar eu de abia acum intreb dar chiar ma plictisesc si nu prea am idei

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ce mişto de voi. Aveţi şi vacanţe şi timp să vă şi plictisiţi în ele. Foarte tare.
Planul meu pentru vara asta e simplu: Birou-teren-pat-birou-teren-pat... birou-teren-pat - week-end: somn-bere-meciuri-bere-somn.
Şi-apoi, următoarea săptămână, de la capăt.

| ignore a răspuns:

Pana se termina vacanta mai sunt 2 luni si ceva. iesi afara in oras strand discoteca parc l tarahappyciteste stai pe TPU canta danseazahappydormi happy ca vine alt an de scoala

| ella2o a răspuns:

Stai calma, nu e tarziu. Unii abia acum au luat vacanta [cls a8a]. ^_^ Pentru vacanta nu am niciun plan anume,ma refer ca nu voi pleca nicaieri prea departe. In rest,planuiesc sa ies cat mai des cu prietenii,sa cunosc persoane noi, sa ma distrez, sa ma indragostesc.happylucruri micute care ma fac foarte fericita.

| nury a răspuns:

Cum adica se termina? big grin nici pe jumatate nu e laughing. vara asta vreau sa iau niste lectii de dans sau chitara, sa ies cu prietenii si as vrea sa petrec mult timp cu cineva special :X

| adee_8962 a răspuns:

Eu sunt a9a si acum a inceput vacanta pentru mine... Eu si "gasca" abia asteptam vacanta, pentru ca in timpul scolii [fiind cu examenele] nu puteam iesii foarte mult pe afara, sau in oras. Nu ne permiteam sa pierdem timpul, insa acum profitam de fiecare minuttttt love struck. Nu exista zii sa stam in casa. acum sunt in casa rolling on the floor pentru ca ne-a prins ploaia afara la volei si stam sa ne uscam laughing aPoi iesim iar. si stam pana noaptea tarziu. Zilele calduroase le pierdem pe la stranduri, sau piscine private care au teren de fotbal/volei...Am o prietena care s`a mutat la casa si mergem sa o ajutam sa decoreze camerele. Nu stiu. in fiecare zi facem altceva, dar vin toate de la sine, acum conteaza si ce fel de gasca de prieteni ai.
Eu una nu pot sa ma plictisesc. Incearca sa convingi si alti prieteni [in afara de cei cu, care ieseai de obicei] sa iesiti pe afara la un remi, sau sa jucati carti sau.Habar nu am.
Noi cand chiar Nu avem ce face mergem la o scara de bloc unde ne stranngem multi, si fiind multi este imposibil sa nu gasesti un subiect de vorba. [mai bine decat sa stai in casa]
Altceva nu stiu ce idei sa-ti dau. Ce am spus mai sus e ceea ce fac eu cu ai mei. Acum sta la alegerea ta ce veti face