| Skittles19 a întrebat:

Ce planuri aveti pentru vacanta de vara? Eu o sa ma cam plictisesc, fiind mult timp singura acasa. Ceva idei?
Funda. kiss

Răspuns Câştigător
| estera a răspuns:

Iti poti infiinta o trupa ...sau poti face skateboarding...sau poti sa petreci timp cu persoana iubita, poti chiar sa scrii o carte cu amintiri sau fictiune, sa te uiti la filme horror

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Vreau sa schimb putin mediul, vreo 2 saptamani, sa plec pe la o matusa
Ma mai duc pe la bunici, si as vrea sa mai fac niste banuti impartind la pliante in unele zile dar...nu e nimic sigur.

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Flavii:*! Poti merge cu prietenii tai sa timp prin oras, sa mergeti pe la strand, sa incepi sa citesti o carte, sa iesiti pe afara, etc.

| Kiddc a răspuns:

Incearca sa iesi cat mai mult cu prietenii prin oras, mergeti la strand...strange bani si mergi la mare cu prietenii.winking