| Mary_5158 a întrebat:

ce parere aveti de tinerii care se casatoresc pina la 20-21 ani? fie din dragoste sau obligatie. astept rs.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nenorocire totala, lol prea devreme.

| IloveME a răspuns:

Obligatzie? laughing suntem in secolul 21!
in c timpuri traiesty u?

| Castiel a răspuns:

Obligatie nu mai exista doar daca nu cumva traiesti prin africa sau similar sau tiganiitongue si daca este din dragoste dar dragoste dragoste nu fite sau alte chestii, daca este din dragoste adevarata din partea mea si de la 12 ani sa se casatoreascalaughing (in fine vorba vine, ca la varsta aia nu prea stiu ei cei aia dragoste)

| Sexualitate a răspuns:

Mary, cel mai bine ar fi să afli răspunsuri chiar de la persoane care s-au căsătorit la această vârstă. Mai importante sunt opiniile lor decât "gura lumii".

| Darius_6848 a răspuns:

Eu zic ca nu e ceva grav. daca ei intr-adevar se iubesc si vor sa fie impreuna nu are rost sa astepte 50 de ani :X dupa la 25 30 gasesti p cineva si poate nu mai simti acea dragoste ca la 20 de ani sad parerea mea big grin funda?

| IleanaConsaZeAnA a răspuns:

Nu e ceva rau sa se casatoreasca mai devreme dar totusi pe la 24-25 e mai bine deoarece sunt mai maturi. Cum am mai zis nu e ceva rau, pe vremuri(poate chiar si acum) fetele se casatoreau si de la 17 ani(ex. mama mea)