| myhaella922 a întrebat:

ce simtiti atunci cand iubiti? cred ca nu mai stiu sa iubesc:-s

Răspuns Câştigător
| Marya6329 a răspuns:

Cuvintele noastre nu o sa te ajute, noi doar iti putem spune doar iti putem explica si atat...de ce crezi tu ca nu mai sti sa iubesti? orice ti s-ar fi intamplat gandeste pozitiv si cauta aceea putere din interiorul tau care te ajuta sa treci peste.Vei simti la timpul potrivit cum te simti cand iubesti, este mai bine sa simti tu pentru ca dragostea nu se poate explica in cuvinte, carede-ma o sa ti se intample si tie si atunci o sa iti dai seama singura cum te simti te-am pupat

2 răspunsuri:
| IDamon a răspuns:

Eu ma simt calm, fericit si puternic. Am incredere in mine ca pot face ceva si simt o anumita emotie, o emotie speciala.