| Jack99 a întrebat:

Ce tipuri de baieti evita fetele cel mai mult?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Baietii seriosi & responsabili

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba le pe ele fiindca fiecare fata este diferită si vei primii alte raspunsuri deci vei trage tu singur concluziile dupa ce le vei intreba pe fete.

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca cei gay!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pe cei care sunt disperati si mitocani.

| HazelEyes77 a răspuns:

Pe cei timizi si introvertiti si pe cei nesimtiti si tupeisti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care dau mai mult de doi bani pe ele în general și cei fără o situație materială mai mult decât decentă.

| AwGenetix a răspuns:

Pe cei disperati.

| mlfz13 a răspuns:

Daca ar fi sa urmam logica intrebarii... raspunsul ar putea veni doar daca ne spui si la ce 'tipuri' de fete te referi.

| chichappens a răspuns:

You're on a roll.

| alky13 a răspuns:

Pe cei tacuti/linistiti/la locul lor in general