| Prettygirl428 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
Preferati fetele mai scunde sau mai inalte?
Eu am 1.58 si simt ca baietii ma evita.
Vreau sa aud parerea voastra. kiss

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fetele minione sunt preferate de foarte multi barbati indiferent de inaltimea lor deoarece fiind mai micute dau impresia de fragilitate si din acest motiv barbatii se comporta cu ele cu o mai mare atentie deseori fiind comparate cu niste bibelouri minunate, fine, scumpe, mai aparte.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu prefer scunde si cate observ eu baieti prefera fetele mai mici de inaltime,cred ca conteaza fata sa fie simetrica, mica in tale, sanii, fund, nu cred ca se pune asa pret mare pe inaltime la noi in lumea masculina

| OldSoul a răspuns:

Depinde, daca un baiat are 1.90 desigur ca cel mai probabil te-ar evita.
Acum nu exista o regula, sunt si exceptii.

| RainmakerX a răspuns:

Baietii te evita? Nu cred asa ceva :'>
Fetele micute sunt mai cute, par asa... fragile *ca si cum s-ar sparge daca le-ai lua in brate*

De aceea multi le trateaza ca pe niste "bibelouri".

| DryIce a răspuns:

Mie imi plac scunde si slabe si frumusele. Question? big grin

| EyePreciateYou a răspuns:

O fata nu trebuie aleasa dupa inaltime. Pentru mine nu conteaza daca esti scunda sau daca esti inalta. Ma intereseaza numai frumusetea persoanei tale. Dupa intrebarea pe care ai pus-o, habar nu ai cat esti de pretioasa :*