| Mihaella_2562 a întrebat:

ce va fi in 2012?

Răspuns Câştigător
| Fetita a răspuns:

Viata normala ca si in 2010 doar ca vor mai trece 2 ani... Fara sfarsitul lumii si alte povesti.winking

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa ce zice nostradamus pe 21 decembrie 2012 va fi sfarsitul lumii se va schimba cursul de rotatie a pamantului si va afecta via lactea sa vedem daca asa va fi eu de abia astept sa ajungem pe data aceea

| Zenithf a răspuns:

Va fi greu pentru Romania, si cu cat trece timpul si ne inglodam mai tare in datorii...
Mie si groaza sa ma gandesc. Sa ne rugam Domnului sa ne dea conducatori buni, care sa se gandeasca si la noi, astia de jos. straight face

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ce sa fie un an nou

e o prosteala chestia asta cu sfarsitul lumiiwinking

| User a răspuns:

Campionatul European.

| Pho3nix a răspuns:

Ceva foarte important. Ai sa ma vezi pe mine cum zbooor. Te salut de sus!
Aaa, si va mai fi si Euro2012.

| stresu a răspuns:

Probabil o partida mai intensa de sex, tinand cont la ce categorie ai postat. In rest, draga Paramore, moldovenii nu se supara daca ii scutesti de prezenta ta.

| AndutzaAndu a răspuns:

Petrecere că în 2012 îmi fac majoratul \dancing.

| paramore a răspuns:

Moartea moldovenilorlaughing

| Ana_6509 a răspuns:

Eu nu ştiu nici ce va fi mâine şi tu mă întrebi ce va fi în 2012.

| Adyr0 a răspuns:

Alegerile Parlamentare. Se va alege oficial praful de Romania laughing

| Sapphire a răspuns:

Dragoste si Sex, asta va fi. laughing

| 80Cris a răspuns:

Un an ca oricare altul si cu bune si cu rele!

| ladygaga a răspuns:

Ce sa fie? Un nou an

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Ce va fi? O zi!

| Atelocin a răspuns:

@Paramore
Lasa.ne pe noi moldovenii in pace pentru ca oricum avem IQ-ul mai mare decat tine, care ai IQ-ul cat numarul de la pantofihappy
Si in legatura cu ce va fi in 2012.Va fi un an ca oricare altulwinkingNu mai credeti in tampeniile astea. Daca ne luam dupa "specialisti" trebuia sa murim de vreo 4 ori pana acumwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Bubuletz a răspuns:

Iti explic eu.Lumea se va schimba se vor schimba polii magnetici, in loc de 2 spirale la adene vom avea 12 deoarece totul se intampla din cauza soarelui.Va fi apogeu maxim iar scutul nostru magnetic din jurul pamantului nu ne va mai putea ajuta. Daca esti pasionata da'mi un mesaj pe privat si te voi ajuta cu mai multe materiale.Pwp.

| andrei_5375 a răspuns:

Campionatul european de fotbal big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2012 eu voi inplini cativa ani si de ziua mea si tu esti invitat... e daaa. o sa ne uitam impreuna la filmu 2012. o sa fie 20 fete si 12 baieti.

| NoName_9349 a răspuns:

Euro 2012