| liviu34 a întrebat:

Buna cine ma ajuta si pe mine cu o scrisoare de dragoste pentru iubirea mea va rog frumos dau funda.

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Nimeni nu poate sa scrie o scrisoare de dragoste pentru prietena ta, numa tu! nimeni nu o cunoaste si simte ce simti tu! chiar vreti totul de-a gata?

7 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Ia o foaie de hartie si exprimati gandurile si sentimentele tale fata de ea happy

| Deliiiia a răspuns:

Te poti referi la caracteristicile fizice si la calitatile ei.

| LineGuide a răspuns:

Liviu gasesti pe net cate vrei!

| Different69 a răspuns:

Iubita mea de toti peretii laughing...etc

| LittleDropofPoison a răspuns:

Citeste o carte!

| Teylo a răspuns:

Scrie ce simti pe foaie,daca vine din inima, e perfect.
Poti incepe, cu numele ei, cu draga.
Si poti termina cu un te iubesc.
Ii poti spune toate sentimentele fata de ea, si tot ce-ai face pentru ea.
Succes Liviu