| rainbowkiss a întrebat:

Credeti ca piercingul in sani e sexi? Ma bate gandul de la o vreme sa imi fac

Răspuns Câştigător
| iamprettybored a răspuns:

Bună. Atunci când zici piercing în sân probabil vrei să zici in sfârc. Știu din surse sigure nu numai că doare ca naiba, piele sfarcului e foarte sensibilă, ci și că riscul de infectie e mult mai mare decât in alte zone. Zona trebuie oricum dezinfectata foarte bine, dar tot e foarte probabil să dezvolti o infectie. În plus e foarte periculos să ai o infecție la sfarc. Poți ajunge la chestii mult mai grave. Sfarcul oricum e o zonă foarte periculoasă pentru a face un piercing, se află glande endocrine acolo, etc. Ți se va agăța tot timpul de haine.
Mie personal nu mi se pare deloc sexy și sunt sigură că mulți sunt de acord că o bucată de metal in sfarc nu e sexy.
Gandeste-te dacă merită să îți asumi un risc atât de mare doar ca să pari mai sexy. Sunt sigură că multe persoane sunt atrase de sani și nu de piercing.
Este alegerea ta. Dar cel putinr du-te să îți facă un profesionist piercingul, și ai grijă să își și dezinfecteze instrumentele pe acolo.

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare gretos

| sofisis a răspuns:

Nu mi se pare deloc sexy sa se balangane ceva de sfarc. Cand o sa ti se mareasca... daca te ingrasi sau ceva, o sa iti atarne pana la buric pierce-ul din san laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu stiu daca o fi sexy sau nu dar sigur e dureros si personal nu mi as face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare

| Eduard196 a răspuns:

Nu. Nu este deloc sexi

| Kimball a răspuns:

E cel mai sexy lucru vazuthappy

| M7Seven a răspuns:

Mai bine in limba

| Boblobobonti a răspuns:

Esre foarte sexi si atrăgător. Arata bine. Îmi plac rău mai ales alea micute

| Boblobobonti a răspuns:

Heii. Am văzut întrebarea ta despre piercing în sfârcuri. Doare puțin în primele zile. Dar merita totul. Arata super bine. Te pot ajuta eu sa le ai.

| Anonim1124 a răspuns:

Este foarte dureros..nu merita mai ales ca o sa faci infectie ca e o zona sensibila