| alina_4026 a întrebat:

Cum credeti care actor il consederati cel mai sexi? de ce?

Răspuns Câştigător
| asdgfhresry a răspuns:

Daca ai fi intrebat asta acum 1 an, ti-as fi spus Zac efronlaughing Dar acum nu mai spun ca il detestlaughing

Pai simpatic mi se pare Robert Pattinson [si nu pentru ca a jucat in film si e mare vedetos].

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

N-as putea sa fac vreo apreciere fara sa fac o diferenta. Sunt actori tineri care atrag prin fizic si actori varstnici care desi trecuti de prima tinerete pastreaza acel ceva special.

Eu ii apreciez mult pe Richard Gere si Keanu Reeves.

| Flav a răspuns:

Speak ''romanian'' please. Thanks.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ti-am zis sa nu mai mananci portocale ca nu-i bicicleta ta!

| daii a răspuns:

William Levy happy cred ca iti dai si tu seama de ce.

by daiiwinking

| gigiro a răspuns:

A fi sexy, inseamna nu neaparat frumos, ci atragator, sa aiba pe ' vino-n coace' cum spunem noi, romanii. Asadar, pot fi si urati, care sa para sexy, depinde ce-ti transmit tie.Nu neaparat trebuie sa fie tanar, si cei mai in varsta pot fi sexy, de aceea se indragostesc tinerele uneori de persoane mai in varsta (nu numai din cauza asta). De exemplu Richard Gere, e in varsta, dar cred eu ca e sexy. Sa-l luam pe Leonardo di Caprio, el e tanar, frumos, dar mie personal nu mi se pare sexy. Asadar, de gustibus not discutandum? ( gusturile nu se discuta ))

| Marii a răspuns:

Jensen Ackles, pentru ca pur si simplu este =p~.

| Alisa a răspuns:

William Levy, pentru ca arata bine, la asta se refera sexy.
http://static.zooomr.com/images/860690_82221df3a5_o.jpg

lolita
| lolita a răspuns:

Matthew mcconaughey, daca l-ai vazut in filme stii si de ce, are acel ceva ce face femeile sa-l viseze.
http://images.google.es/......tp?/images

| Frogie a răspuns:

Wentworth Miller ( Michael Scoffield din Prison Break ) big grin

| Larette a răspuns:

^Lol happy

Ca sa raspund la intrebare, Chace Crawford e hot, nu stiu de ce, din cauza ochilor albastrii, cred.
Si altul ar fi actorul din True Blood, Alex Skarsgård, poate la inceput iti vei zice ca nu e frumos, dar dupa ce vezi serialul, nu ai cum sa nu il placi laughing.
Si gusturile nu se discuta, probabil nu iti plac, probabil ca da.

| LuS[z] a răspuns:

Brad Pitt pentru ca arata superhee hee

| gloria a răspuns:

Mie imi place Keanu Reeves si Will Smithbig grinlove struck

| alinna_1696 a răspuns:

Brad Pittbatting eyelasheslove struck
Pentru ca e sexy laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razvan Fodor smug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care o are mai mare. charisma.si are bicepsurile mai pectorale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hugh Jackman. De-aia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahh pai am multi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Keanu Reeves, Patrick Swayze