| alexandra6413 a întrebat:

Buna, cu cine se potriveste mai bine berbecul ca zodie? cu varsatorul sau cu sagetatorul? nu vreau site uri, ca stiu deja ce mi zice pe ele, cu una dintre ele, multumesc,

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
Nu au treaba zodile, nu mai cititi si credeti toate aberatile.
Daca tot crezi, berbecul e zodie de foc si se potriveste cu leu si sagetator!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea ta NU se ''potriveste'' cu aceasta categori a TPU. Probabil ca daca vei reposta intrebarea la o alta categorie, sansele de a primi un raspuns sa creasca semnificativ. big grin

| Freya1 a răspuns:

Si eu sunt berbec cu sagetatori ca si ei sunt ascendent de foc

| Nemessys a răspuns:

CU TOATE ZODIILE (mai putin cu oamenii prosti)!