| juninho07 a întrebat:

Cum aflu daca ma place si ma iubeste fata cu care sunt. Am intrebat-o si a zis ca ma iubeste si ca ma place. La scoala ma baga in seama, se joaca. ma ia in brate! Dar nu stiu am un sentiment ca nu ma place laughing nu stiu dc! Sfatuiti-ma si voi

13 răspunsuri:
| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

De ce nu te bagi cu ea ca nu ai nimic de pierdut.Nu unteleg de ce ai sentimentul ca nu te place.Am mai zis fetele sunt mai multe decat baietii pe lumea asta.Mult noroc in povestea asta.

| imyourdestiny2 a răspuns:

Ai sentimentu` ala pentru ca nu ai incredere in tinehappy
daca fata ti-a zis inseamna ca asa e. dar poate sa nu fie adevarat, iti dai seama usor.big grindin lucrurile care le face care le spune etc.

| Ice*Queen a răspuns:

Tu esti cel mai in masura sa-ti raspunzi la intrebarea asta, pentru ca tu esti langa ea, tu ii poti analiza comportamentul si te poti lasa ghidat de cum o simti atunci cand e langa tine. E greu sa sfatuiesti pe cineva cand sti atat de putine... :*

| wormy a răspuns:

Din comportamentul ei nu reiese nimic anormal, deci nu cred ca ai de ce sa iti faci griji, probabil e doar imaginatia ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste dar se pricaleste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spanzura-te si prostule da cu ce se joaca cu papuse barbie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ia-o in brate sarut-o pune-i mana pe sani pe fund si vezi ce reacti are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Si eu am patit la fel doar ca sunt fata si el era baiat dar in cazul tau intreabati prieteni daca stiu ca umbla cu altcineva iar apoi poti sa verisfici singur crede-ma la mine a mers. pa sper sa-ti fie de folos sfatulmeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se da la tine insemna ca te place big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall.Si eu am avut problema ata dar, am rezolvato.Am luat-o intr-un loc mai linistit si am intrebat-o daca ea ma plaje pe mine si a zis ca da si...(sti si tu mai incolo laughing )

| dianaBanana a răspuns:

Eu sunt fata da nu-s cu tipu pe care il plac. deci iti zic cum ma simt eu, zambesc mmmeeerreeeuu, sunt impiedicata uneori incerc sal evit, si rad la tt glumele lui chiar daca nu sunt DELOC AMUZANTE. iar daca as fi impreuna cu el ei bine...mas purta normal si as incerca sa par naturala.

| juninho07 explică:

Multumesc mult! pentru respunsuri

| silem a răspuns:

Eu zic sa te ghidezi dupa ce iti spune inima nu creierul. :p