| juninho07 a întrebat:

Cum aflu daca ma place si ma iubeste fata cu care sunt. Am intrebat-o si a zis ca ma iubeste si ca ma place. La scoala ma baga in seama, se joaca. ma ia in brate! Dar nu stiu am un sentiment ca nu ma place laughing nu stiu dc! Sfatuiti-ma si voi! Si de multe ori ii spun tbzk pe mess sau prin sms ii zic kiss dar ea nimic sad

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, daca nu iti spune nu inseamna ca nu simte pentru fiecare are felul lui de-a fi; trebuie sa iti dai seama daca te place dupa faptele ei nu doar dupa vorbe.Depinde de cat timp esti cu ea si ce fel de relatie aveti, iubirea adevarata vine in timp si sa nu crezi ca daca o persoana se comporta diferit fata de cum te comporti tu nu te -ar iubi, depinde de fiecare, de felul de a fi, poate nu ii place sa spuna `te iubesc` ci ii place sa arate sau pur si simplu nu simte nevoia sa o spuna inca...

| Farcas a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna? Conteaza si asta
Daca sunteti mai la inceput (nu aveti peste un an) se comporta destul de normal.De placut te place si tine la tine daca la scoala sta cu tine, te ia in bratze si se baga in seama, insa cat despre iubire mai ai de asteptat putin.
O fata niciodata nu o sa te iubeasca de la inceputul relatiei.Are nevoie de timp pentru asta si in primul rand de atentia baiatului pentru ca apoi sa ti`o acorde si ea.
Daca tu o iubesti, spune`i in fata in fata lucru asta nu pe mess sau prin sms`uri.
Ceau!winking

| Alina_9354 a răspuns:

Poate nu-i place sa scrie mesajebig grin Daca spui ca se poarta frumos cu tine cand sunteti fata in fata eu zic ca tine la tine! Mai asteapta sa o cunosti mai bine si o sa-ti dai seama singur daca te iubeste cu adevaratwinking

| LinNaA a răspuns:

Vorbeste cu ea deschis...si intreab-o daca simte ceva pentru tine cu adevarat...si ai sa vezi ca o sa afli totul

| marla a răspuns:

Sau te iubeste cu adevarat, dar nu insita asupra faptului sau s-a cam saturat. daca ne-ai fi spus de cit timp sunteti impreuna ce virsta aveti. raspunsul meu ar fi putut fi mai concret =)

| IoanaXxxxx a răspuns:

STIU! adica eu tot asta patesc.numai ca la mine e mai dif. happy
Eu cand ii dau mesaje el nu raspune, si cand il intreb zice ca nu a vazut straight face ciudat ~in fine, eu situ ca ma iubeste! si pe tine te iubeste, sunt sigura de astawinking el ma iubeste pentru. ca mereu imi da cate ceva, ma saruta si e foarte simpatic si realist! dar. poate au momente cand.nu au chef.sau au patit ceva!

Ca fata iti zic : fetele sunt mai fitoasewinking baieti nu trebuie sa le bage mereu in seama, e o caracteristica la fete asta : sa nu bage baieti in seama! serios :*

Sper ca ti.am mai adaugat un strop de sperantaa:* pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul le va rezolva pe toate. poti face un micut joc cu ea incearca sa te porti un pic mai indiferent asa fata de ea si daca ea te iubeste te va accepta