| Genius8 a întrebat:

Buna cum ajungi expert TPU?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Degeaba ai multe raspunsuri daca nu-s bune.
putine dar folositoare...
trebuie sa te faci remarcat prin sfaturile pe care le dai.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Tasteaza intrebarea exact asa pe google si citeste raspunsurile la zeci de insi care s-au intrebat asta!

| Vizitiul a răspuns:

Sansele de a ajunge expert, ti s-au diminuat in momentul in care te-ai gandut sa postezi aceasta intrebare. O sa-mi dai dreptate peste un an (asta daca vei alerga 1 an dupa titlu), cand o sa fii lipsita de chenar. Din ce in ce mai putine valori in randul tinerilor, ei alearga dupa superficialitati...

| Damian a răspuns:

Cersesti funde ca multi de pe aici

| BellaRagazza007 a răspuns:

Din cate stiu eu, trebuie sa ai foarte multe raspunsuri castigatoare. si dupa esti expert TPU!

Răspuns utilizator avertizat
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Pentru a ajunge expert TPU trebuie sa dai cat mai multe raspunsuri castigatoare si folositoare.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrada_5061 a răspuns:

Buna!
Pai cu cat raspunzi mai mult si mai bine mai multe funditse si puncte