| mititepwp a întrebat:

Buna cum fac ca un fost prieten sa pot sa fie cu mine chiar daca este cu o fata nu se potivesc si este ceva intre noi plzz ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna ^^
De ce te bagi daca are deja o relatie? De unde poti sa stii ca el nu se potriveste cu fata respectiva? Daca ii vei desparti, s-ar putea sa iti vina si tie randul intr-o buna zi.
Mai bine orienteaza`te spre alti baieti LIBERI SI FARA OBLIGATII.Doar esti o fata frumoasa nu? Poti cuceri un alt baiat? Sau nu smug?

2 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Da-te drept prietena cu el, incepi sa vorbiti seara de seara la telefon, da-i mesaje si bipuri ziua ca sa vada ca te gandesti la el(atentie sa nu exagerezi si sa devii enervanta), spune-i ca nu ai prieten, fi mereu alaturi de el si sprijina-l atat cat poti, bate apropouri de genul cat de bine era cand erati impreuna sau ce frumos era cand faceati nu stiu ce lucruri, alinta-l cat poti de mult(de genul ''ce scump esti''; ''prietena ta cu siguranta e norocoasa ca te are''; ''esti dulce'' etc).

| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Mai AnuTzo eu as zice sa nu te bagi pentru ca nici tie nu tiar place daca sar baga cineva peste relatia tabig grin