| Adelia95 a întrebat:

Buna!
Cum pot pune un baiat la incercare ca sa imi dau seama ce ganduri are la mine stiind faptul ca suntem impreuna de cateva zile? Funda! Ms:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea devreme, iti dai singura seama din comportamentul lui, atunci cind va sarutati vezi pe unde-si plimba mainile sau cand conversati, daca se abate de la subiect e clar ca e cu mintea in alta partewinking

2 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi tu in cateva zile ai vrea sa iti dai seama? asta este o chestiune de timp pentru ca acel care ti-ar demonstra din primele zile ca te iubeste sau ca face planuri de viitor cu tine ar cam minti nu crezi? fundita?

| alliwtsa a răspuns:

Sunt de acorld cu precedentulhee hee sau daca tu chiar tii mortis sa-l testezi fal gelossmug