| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă când un băiat îţi cere o pauză de câteva zile? Îşi pune ordine în gânduri, sau cere o despărţire?

12 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Cand un baiat iti cere o pauza de cateva zile reprezinta un semn rau, si s-ar putea sa se indrepte spre a doua varianta, adica despartirea dar depinde de situatie ca poate sa aiba si probleme iar asa este potrivita punerea de ganduri in ordine. Semnificatia o poti afla doar intr-un singur fel...asteptand sau intreba pe baiatul respectiv.

| mona a răspuns:

Poate fi si o pauza dar poate fi si o despartire, depinde

| gdez a răspuns:

Heii! ori doreste doar o pauza de gandire, sa vada cum e fara sa vorbiti, sa va vedeti. ori va avea loc o despartire.

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,acum depinde... poate a intervenit monotonia in relatia voastra si de aia vrea cateva zile sa se gandeasca, sau poate te iubeste si nu este sigur, o vrea sa se convinga, lasa-i cateva zile si ai sa vezi ce se intampla. daca te iubeste o sa ramaneti impreuna! multa bft

| December a răspuns:

Mai degraba merge spre despartire.

| Cleopa a răspuns:

Cred ca isi pune ordine in ganduri ca sa ajunga la o despartire

| buttercoree a răspuns:

Despartire oh go on
" o pauza de cateva zile "
un pretext, daca te iubea
nu o cerea. Eu cel putin nu pot sta
departe de o persoana pe care o iubesc

| FloreaVicentiu97 a răspuns:

DESPARTIRE 90% asa fac si fetele ....defiecare data se itnampla asa, sau poate ca incearca sa,, cucereasca'' pe alt cineva'' in caz ca nu va reusi se va intoarce la tine. ordine in ganduri pentru ce? l-ai inselat? i-a murit cineva drag? totusi

| InGeRaSsDeCaTyFeAa a răspuns:

Daca ati ajuns la pauza inseamna ca ceva n-a mers. Poate monotonie poate gelozie voi stiti. Noi nu puteam sati dam un raspuns clar decat din experienta cel mult. Eu sincer cred ca mai mult ajungeti la despartire. Dar poate face asta sa vada cum reactionezi tu. Oferai spatiu in perioada asta si nu arata prea mult ca iti doresti sa va impacati in cazul in care e o pauza fara obligatii adica faceti ce vrei, in cazul in care nu e mai bine stai cuminte pana iti spune ce a hotarat. Bafta mult iti doresc :*

| moonchild9 a răspuns:

Exact prin asta am trecut si s-a transformat intr-o despartire.

| Ricabila a răspuns:

Depinde foarte mult de situatie. poate sa insemne si una si alta.

| JNYX a răspuns:

Poate s-a saturat de tine...