| 4l3x4nd3r a întrebat:

Cum pot "vraji" o fata... nu va obositi cu raspunsuri de
genul acesta Vraji facute de vrajitoare FUNDA

4 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Prin simpla modalitate de a fi tu insuti...de obicei fetelor normale nu le plac prefacutii sau cocalarii plini de ei...deci e chiar asa greu sa fi tu insuti fata in fata cu o domnisoara draguta, poate esti timid, in cazul asta ti-as ura curaj si bafta!

| Yuuki98 a răspuns:

Fii tu insati, nu crea o imagine ireala, fii amuzant cu ea, gasesti subiecte comune, invit-o undeva...si daca e atunci spune-i ce simtii, poate o sa mearga, da fii subiectiv, fara "aa...p0oi.uite.eu " ca deja ne plistisim.Succes, sa`mi zici daca a mers, in caz de faci ce am zis.winking

| bestgirl1 a răspuns:

Vraji facute de vrajitoare

| Meagainsttheworld a răspuns:

Da`i dolarei