| Anamaria0008 a întrebat:

Bună! Vreau răspunsuri doar de la persoanele care au încercat acest lucru. A încercat cineva vrăji de întoarcerea unei persoane iubite? Functioneaza așa ceva? Știți vreo vrăjitoare?

Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Da, functioneaza, dar nu toate persoanele care se prezinta ca fiind vrajitoare pot face asta.
Iti spun din proprie experienta ca functioneaza.iar persoana care m-a ajutat nu a cerut absolut niciun leu, doar a vrut sa se asigure de bunele mele intentii

| Anamaria0008 explică (pentru Robert2526):

Cine este acea persoana? Mă poți ajuta te rog frumos?

| ParvuAndreea a răspuns (pentru Robert2526):

Buna imi poți lasa un nr de contact?

| Robert2526 a răspuns (pentru ParvuAndreea):

Este o persoana care nu face asta in mod constant si mai ales, nu contracost. O contactez, o intreb daca vrea sa te ajute si iti scriu. Da-mi un mesaj privat te rog ca sa nu uit cine esti.

| Nicactn92 a răspuns (pentru Robert2526):

Buna! Am si eu câteva întrebări, putem discuta in privat?

14 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cum sa existe asa ceva? E ca si cum crezi ca o zana vine sa iti adune dintii de sub perna. Fii serioasa. Cine zice ca exista asa ceva ori are ceva probleme, face asta doar ca sa te pune in legatura cu o persoana cunoscuta si sa faca banii jumate-jumate sau s-o fi intamplat sa se intoarca persoana la cine a incercat sa vorbeasca cu o vrajitoare, dar asta doar ar fi o coincidenta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm, daca vrei raspunsuri doar de la persoanele care au incercat acest lucru, si ulterior intrebi daca a incercat cineva (adica din persoanele respective), atunci nu inseamna ca da?

Sau asta ar insemna ca pot sa raspunda si celelalte persoane?
In cazul asta... nu functioneaza astfel de lucruri big grin

| Anamaria0008 explică (pentru DoarBogdan):

Vreau răspunsuri doar de la persoanele care au încercat acest lucru, și vreau să aflu dacă au avut rezultate, dacă există

| 1997onur a răspuns:

(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat si nu o sa incerc niciodata asa ceva.
Practicarea vrajitoriei este condamnata de catre Dumnezeu iar acele vrajitoare care practica magia neagra o sa-si aiba pedeapsa, la fel si cei care apeleaza la ele.

| ParvuAndreea a răspuns:

Nu ma lasa aici sa dau mesaj imi zici ca nu am drept doar daca imi Lăsați un contact

| DianaHM a răspuns:

Buna, as dori și eu detalii. Mulțumesc.

| Anamaria0008 explică (pentru DianaHM):

Dă-mi mesaj în privat, o să-ți explic mai multe si poate reușesc să te pun in legatura cu persoana cu care lucrez, fără bani. Foarte important, cei care cer bani cică își pierd puterile

| Ochiiverzi1990 a răspuns (pentru Anamaria0008):

Am nevoie și eu de ajutor..Ma poți ajuta?

| ParvuAndreea a răspuns (pentru Anamaria0008):

Buna, imi poți lasa un nr de contact de rog frumos?