| Diana1d a întrebat:

Buna!happyCum sa il fac pe fostul iubit sa regrete ca a renuntat la mine? Cum sa ma port cu el pentru ca de fiecare data cand ma cauta eu ii raspund si ma port de parca nu s-ar fi intamplat nimic,vreau sa fiu indiferenta,sa vada ca nu ma mai afecteaza(chiar daca inca il iubesc), dar nu vreau nici sa exagerez prea mult sa creada ca il resping total! Vreau sa il recucerescbig grin! Sa il fac usor usor sa se intoarca el la mine!

5 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Daca te cauta inseamna ca inca tine la tine si vrea sa fiti din nou impreuna. Fii putin indiferenta cand mai iesiti, dar nu prea indiferenta, deoarece poate crede ca nu iti mai place de el. Barbatilor le plac de obicei provocarile iar o femeie greu de cucerit e o provocare mare big grin. Totusi, trebuie sa vorbesti cu el si sa ii arati ca te simti bine langa el, dar lasa-l pe el sa faca primul pas.

| Diana1d explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

A facut-o deja de mai multe ori, s-a pus problema sa ne impacam dar imediat cum vede ca vreau, pur si simplu isi schimba decizia, imi da impresia ca o face ca sa vada daca mai tin sau nu la el.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Pai sa porti ceva fff stramt, sa ai fund bun (mai bun ca prietena lui actuala ) si sa te prefaci ca nu il vezi si sa iti scape o moneda, pe mine asa ma cuceresc femeile happy

| stef112 a răspuns:

Prin unele gesturi subtile incearca sa ii aduci aminte de lucrurile pe care le placea la tine.

| Iubiiitzica a răspuns:

Arata-i cat de bine iti este fara el, iesi cu alti baieti ( ca amici ), razi tot timpul, si cu el la fel, trebuie sa vorbesti cu el sa razi sa il faci sa vada ca esti bine! Baietiilor nu le plac cand vad ca fetele cu care au fost nu le mai da niciun pic de atentie si ca atentia lor este pe alti baieti! Fi indiferenta! Sa te aranjezi mai mult decat de aranjai cand erai cu el, sa iti faci o schimbare in bine. adica sa treci de la blugi la fustite si rochite, de la parul drept la parul cret sau invers! Un pic de machiaj nu strica vara! Sa arati bine si sa arati ca nu iti pasa:*