| cicika a întrebat:

Cum se excita un baiat? fetele voi cum va excitati iubitii?

Răspuns Câştigător
| Denisadeny1 a răspuns:

Draga mea, presupun ca esti la o varsta cuprinsa intre 14-18 ani, in aceasta perioada doresti sa explorezi multe. Te inteleg perfect! Ca metode de excitat poti folosi:
-sarutul: tandru, lent, pasional, cu mici muscaturi de buza superioara.
-atingerile: in zona pieptului, lente.
-pupicuri: dragastoase si jucause
-zona intima: miscari sexi prin jurul acesteia.
Sunt foarte multe modalitati prin care poti excita un baiat, totul consta numai in miscari lente.
Dar totusi de ce sa faci asta si apoi sa il lasi asa? Cum crezi ca se simte bietul om cand e provocat la maxim si apoi abandonat?

9 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Depinde de baiat si de cat de atragatoare este fata respectiva.
Un fost de-al meu se excita doar de la un sarut, doua!

| Alexandru0007 a răspuns:

Cu limbahappy

| persseuss a răspuns:

Sarutari pe gat, mangaieri, cauta-i si tu punctele sensibile

| Azµre a răspuns:

Prin sărut, prin mângăieri, depinde de băiat și de ceea ce îl excită.

| raluk27 a răspuns:

Depinde de baiat. Unii se excita mai usor, altii mai greu, zonele erogene difera. Dar in general, se pot excita si de la un sarut mai pasionalhappy Apoi gatul, pieptul, partea de abdomen, sunt de asemenea zone sensibile. Se pot excita si de la zgarieturi usoare pe spate. Si sa nu uitam de excitarea vizualawinking

| Seby90 a răspuns (pentru raluk27):

Now that seems pretty. common laughing.

| HouseHouse a răspuns:

Cu limba!

Si cei cu intrebarea asta? Gandeste si tu inainte sa pui aceste I:B...

| darius1001 a răspuns:

big grin

| klauss25 a răspuns:

Ai facut vreodata dragoste cu el? daca da, atunci stii ce sa faci, daca nu..si cred ca nu nu e nevoie sa faci prea multe, de fapt nici nu e asa greu sa exciti un barbat intre noi fie vorba..va sarutati incet lent,apoi cresti ritmul cu limbuta,pe gat,pe piept unde eeste o zona destul de sensibila,treci peste timiditate,totul facut asa,ca din joaca,din intamplare,te misti foarte aproape de el, il atingi ca din intamplare pe langa zona intima, cu mai multe ocazii, fa treaba asta de cateva ori in zile diferite, si o sa-l pui pe jar...sauuu..citeste pe net ca e mai la indemana decat sa intrebi aici