| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a întrebat:

Cuma am spus ieri.implinesc akush 16 ani love struck si v-am cerut un sfat ce sa fac.pentru ca vroiam sa imi incep viata sexuala am vorbit cu iubitul meu.toate cele bune.ma iubestelove struck deci a fost de`acord sa mai ajtepte... dar aseara stateam cu el in pat la el acasa.si intr-un fel sa zic asa ne "jukam" si a introdus degetul in vaginstraight face. m`am speriat putin. dar nu m-a durut foarte tare am simtit o intepatura pe moment. dupa aia nu am mai simtit nimic. cand am ajuns acasa am gasit pe chilot niste picaturi de sange, nu foarte multeputine si mici! credeti ca mai sunt virgina?:-seu cred ca sunt virgina pana la primul contact sexual! nu am facut`o pana acum! dar nici nu i`a intrat degetul foarte mult m-a durut putin mai mult ma intepat si am gasit o mica pata de sange!
cum am zis credeti ca mai sunt virgina?:-s

Răspuns Câştigător
| doinitza12 a răspuns:

Da esti virgina numai ca.totusi un pic s-a rupt. poate doar ca o zgirietura. dar de virgina fii sigura ca esti

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti virgina. Masturbarea de catre partener este contact sexual. Sangerarea insemna ca ti s-a rupt si himenul, asadar asta este. Du-te la ginecolog in urmatoarea luna.

| Romancutza a răspuns:

Imi pare rau scumpo... dar nu mai esti. Aveti grija de acum cum "va jucati" fiti atenti, cu asta nu este de glumit, o simpla greseala poate duce la mari consencinte, si nu foarte bune.

| DenisaAbdn a răspuns:

Te iubeste si a fost de acord sa te astepte? Si cum a ajuns degetul lui acolo?

| BeHappyForMe a răspuns:

Eu cred ca esti dar te-a dezvirginat putin cum sa iti explic normal daca iti curge sange numia esti dar nu te dezvirginezi din prima si daca ai fi avut contact sexual prima data tot ai fi, trebuie de mai multe ori sa faci ca sa te dezvirginezi, poti s-o faci si din prima dar o sa fie dureros vei stii ca nu mai esti virgina cand vei face si vei simti placere combinata cu durere in momentul acela numai esti sigur si de atunci inainte cand vei face vei simti numia placere.

| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ explică:

Multumesc mult pentru raspunsurilove struck am decis ca in seara asta sa o facemlove struck si atunci vom vedealove struck

Răspuns utilizator avertizat
| bebitzuluy a răspuns:

Eu cred ca da.Pentru ca nici tampoanele OB nu te dezvirgineaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi sigur nu mai esti virgina deoarece deja tia bagat degetu in vagin siiiguuur nu mai esti odata ce iti baga cineva degetu sau alceva nu mai esti

| anonim100 a răspuns:

Nu, pentru ca atunci cand te dezvirginezi iti curge un pic de sange, pentru ca (sunt fata) avem o membrana de sange care se rupe la primul contatc sexual. Deci, nu mai esthi virgina!