| IntoMySoul a întrebat:

Cunosc de mult timp un baiat care mi-a devenit aproape cel mai bun prieten. vorbim, ne intalnim. etc iar el vrea sa fim iubiti. Nu are el prea mult succes la fete si nu e cine stie ce Fat Frumos. e un baiat normal.batting eyelashes aa da. are 20 de ani laughing l-am intrebat daca mai e virgin si mi-a spus ca da. a acceptat o invitatie la un ness laughing la mine acasa si am de gand sa-i fac o >surpriza.:laughing sa-l stimulez un >pic.: poate chiar si un sex oral.whistling dar mai vedem. eu am 15. si sunt virgina. whistling dar nha. macar se ne jucam putin. >: pareri ceva?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ce amuzanta esti tu cu carnaciorul lui care sta pe linia de asteptare, poate te minte si nu mai e virgin dar tu nu iti lua lumea in cap si lasa sexul la 18 ani ca e mai bine asa.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu mai ești virgină când îți stă gândul să-i faci un sex oral?
Jocurile sun foarte periculoase.
Pa, pa.

| Dominicc a răspuns:

@ynna93 laughing bine punctat big grin

Ideea e ca il iei prea la misto si nu merita.

"Nu are el prea mult succes la fete si nu e cine stie ce Fat Frumos " - Nu asta e problema ca nu are succes la fete, ci el insusi e o problema ca nu vrea sa aiba!

"are 20 de ani " - Tipic.

"l-am intrebat daca mai e virgin si mi-a spus ca da. a acceptat o invitatie la un ness " - deja il iei peste picior. sa inteleg ca e genu mai needy, se lasa uror sau foarte usor condus. in lipsa de altceva.

"a mine acasa si am de gand sa-i fac o surpriza >.:laughing sa-l stimulez un pic >.: poate chiar si un sex oral " Tu te auzi ce spui?

"eu am 15. si sunt virgina " Lol. EPic! Si sexu oral. iti va da o imagine buna? mai ales unui baiat care sunteti doar amici. si mai faci si mito de imaginea lui? nu ca l-am cunoaste vreunul dar. totusi... E ca si cum as spune despre tine ca as frea sa imi faci un sex oral. dar nu se stie cand te prind pe acasa.

"cred ca i-ar placea carnaciorului sa fie putin mangaiat" - in lipsa de altceva... cum dracu! Nu mai bine iti vezi tu de "bibilica" ta (aia din cap) si il ajuti in alt fel?

Bnuiesc ca, cunosti si tu fete, ai prietene etc. Fai cunostiinta cu una, sau mai multe! Invatal unde greseste, spuine-i parerea ta din. de vedere feminin. Il ajuta mai mult decat un sex oral.

Plus. esti si mica. Te faci de tot rahatu, la propiu si la figurat!

Doar parerea mea happy

| ynna93 a răspuns:

Si tu ai 15? mda clar.

| roxy21 a răspuns:

Esti nebuna fata :d esti mult prea mica ca sa faci asa ceva si inca ceva sigur te-a mintit nu cred eu ca la 20 ani mai e inca virgin o garantez

| IntoMySoul explică:

Sincer, nu am de gand sa mi-o pun cu el. laughing dar vreau sa vad cum reactioneaza.batting eyelashes