| deea95_4978 a întrebat:

Buna big grin am si eu o mica intrebare... e un baiat care mie imi place mult happyinsa nu stiu daca si el simte la fel...nu stiu adica imi spune mereu pisi(numai asa ma striga love struck)ma ia in brate, ma pupa(pe obraz big grin) ne tachinam mereu laughingcredeti ca simte ceva pentru mine?

Răspuns Câştigător
| Loovee a răspuns:

Cu sigurata de place. Si mie m`i s`a intamplat la fel. Dar ar trebui sa te interesezi putin sa nu cumva sa faca misto de tine. Intreaba cativa prieteni care il cunosc. funda?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca da happy.

| ionika17 a răspuns:

Sigur.Mai bine intreaba-l daca simte ceva pentru tine si scapi de indoielihappy