| andreiiutu a întrebat:

Daca am facut in trecut schimb de parole cu iubita (la mess si fb) si acum nu mai vrea sa facem poate sa imi ascunda ceva? stiu ca vorbeste cu baieti si ea stie ca vorbesc cu fete dar ar putea fi ceva mai mult?

Răspuns Câştigător
| andrutsel a răspuns:

Eu cred ca daca ar vrea ar putea fi ceva mai mult. depinde ce relatie aveti voi

4 răspunsuri:
| AriannaAri a răspuns:

Poate da. Adica daca in trecut a vrut si acum nu, se poate sa fie altceva.
Din punctul meu de vedere, 2 persoane care se iubesc cu adevarat, nu au nimic de ascuns (de exemplu eu de aproape 2 ani de cand sunt cu iubitul meu, am parola lui de la mess si facebook iar el la fel).
Incearca sa o intrebi frumos de ce nu vrea sa iti mai deie parolele.
Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexutsza a răspuns:

Are si ea intimitatea ei!

| Adicussa a răspuns:

Hmm..Depinde de relatia voAstra...acum ce pot spune...ori o deranjeaza cand vede ca vorbesti cu alte fete si nu vvrea sa-ti mai dea parrola ca sa te faca sa crezi ca ascunde ceva(adica sa te faca gelos) sau intr-adevar ascunde ceva..Incearca sa aflii