| anonim_4396 a întrebat:

Caut niste baieti care stiu sa se distreze!As vrea sa facem un clan numit BaDBoYs.Nu vreau in clan baieti care nu se stiu distra!
Accept si fete in clan dar sa stie sa se distreze!Toti care veti adauga-ti mess-ul: badboys_clan75
Va rog!

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Pentru cit mai multi participanti specifica ca vor fi de toate fara sa-i coste nimic. Efect garantat.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel mai bun clan e cand iesi cu multa lume afara dar problema e ca nu toti sunt de treaba.

| SMarius a răspuns:

Cati ani ai?rolling on the floor))