| ArianaBeatrice a întrebat:

Daca am luat pilula anticonceptionala in a 4-a zi a menstruatiei in cat timp sunt protejata

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poate depinde si de tipul pastilei anticonceptionale.In cazul in care pastila anticonceptionala nu este administrata din prima zi de menstruatie in urmatoarele 7 zile daca doriti sa faceti sex acesta se va putea face doar protejat printr-o alta metoda de protectie.

1 răspuns:
| ArianaBeatrice explică:

Am cautat si pe mai multe site-uri si sunt o gramada de pareri si nu stiu pe care sa le cred.