| jjustme a întrebat:

daca baiatul isi da drumul in anusul fetei ce ar trebui sa faca prima data pentru a elimina sperma? banuiesc ca trebuie retinuta cat mai mult in anus pana ajungi la o tualeta sau sa faci un dus ceva...cat de repede se poate scurge sperma din anus catre vagin? fara caterinca va rog.mersi frumos

Răspuns Câştigător
| Crisuc a răspuns:

Paiiiiiii, trebuie sa ai o batista ceva la tine, sau servetele umede, sa te cureti inauntru, imediat dupa ce si-a dat drumu'. cea mai simpla metoda happy funda?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Nu rămâi însărcinată, nu te îngrijora, că nu ești contratimp pentru 42 de funde bonus.
Problema e că m-ai scârbit la ora asta. Whats wrong with you people?

| Crisuc a răspuns:

Dar prin anus nu ramai insarcinatahappy. pentru ca nu ai ovare-acolo laughing

| jjustme explică:

Crisuc.stiu ca nu ramai insarcinata daca faci sex anal...intrebarea mea era ce ar trebui sa faci imediat dupa ce si-a dat drumu ca sperma sa nu alunece spre vagin.mersi oricum.mi-ai fost de ajutorbig grintongue

| Crisuc a răspuns (pentru jjustme):

Aa, pai ti-am raspuns >big grin