| andreywtza a întrebat:

daca faci dragoste in perioada fertila poti ramane insarcinata dar folosind si prezervativul normal?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă folosiţi CORECT prezervativul, NU există risc de sarcină ( cu condiţia să-l verificaţi după, să nu se fi rupt )!

2 răspunsuri:
| liz23 a răspuns:

Poti ramane insarcinata doar daca nu folosesti mijloace de protectie, anticonceptionale sau prezervativ.Nu stiu ce insemna prezervativ normal pentru ca nu exista si altfel.Fie ca esti sau nu in perioada care spui tu este fertila, neprotejandute intotdeauna sunt sanse sa ramai insarcinata.

| andreywtza explică (pentru liz23):

Era "folosind si prezervativ, normal"