| Bogdan8457 a întrebat:

Daca imi mai place de o fosta prietena care m-a lasat pentru altul si imi doresc sa stau cu ea ce sa fac?(tinand cont ca in aceasta dimineata i-am spus ca o iubesc si ca imi place de ea dar ea mi-a spus ca spera ca ii o provocare si sa ramanem doar prieteni).Sa incerc sa mai stau cu ea sau parerea voastra este sa ma "concentrez" la alta fata? Si daca sa mai incerc, cum?

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Mai Rudolf, in timp ce tragi la sanie carandu-l pe Mosu, o faci geloasa, te dai la alta. dar sa fii atent la drum, sa nu te impiedici dreacu de un nor si sa imi iasa cadoul din sac.

| llucixxl a răspuns:

N-ai pic de orgoliu? Ți-a arătat că-i gioarsă și tu tot de acolo încerci să mănânci? Încearcă să-ți bagi falusul în ea de treabă și treci la alta, sunt destule.

| neutrino a răspuns:

Fiecare avem dreptul de a alege, deci si ea a ales, dar nu pe tine. Respecta-i dorinta si treci la urmatoarea cucerire.

| Dariusuu a răspuns:

Dă-i pace, nu te merită.

Tu meriţi ceva mai bun, aşa că renunţă la ea definitiv şi împacă-te cu ideea că a făcut parte din viaţa ta şi atât.

Mult succes!

| Danysan a răspuns:

Categoric cauta alta fata. Unde scuipi nu lingi.Pe Viitor fi mai atent cu cine intrii Intr-o Relatie.

| CristinaCtC a răspuns:

Deci ''Rudolf'' zic sa nu-ti mai bati capul cu ea daca te respinge. :3