| monyk a întrebat:

daca persoana iubita v-ar da papucii, ati trece peste orgoliu si l-ati cauta sa va impacati desi el a dorit despartirea?

Răspuns Câştigător
| sunny a răspuns:

Am vazut o alta intrebare de a ta si am inteles de ce v-ati despartit...aceaiasi...ne-am despartit din cauza aceasta, dar peste 2 ore era la mine, zicindu-mi ca nu poate trai fara mine si ca ma iubeste foarte mult. a fost intentia lui de a ne desparti, si singur a venit, tremurind...incearca,poate va dori sa va impacati, daca nu cel putin sa nu-ti para rau ca nai incercat, sa stii daca mai face sa lupti pentru dragostea voastra...BAFTA!

17 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Absolut! Cand mi s-a intamplat am incercat din toate puterile sa o conving sa nu faca asta. Dar dupa ce se termina si iti e si tie clar ca nu mai e loc de intors e mai bine sa privesti inainte, nu in urma.

| Silvia a răspuns:

Nu

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

As fi cea mai mare proasta daca l-as cauta

| bluerose a răspuns:

Da. E singura situatie in care as trece peste orgoliu.

| Andraa_3088 a răspuns:

Daca as stii ca avem aceleasi sentimente unul pentru celalalt, as trece peste orgoliu (cred.). Depinde si ce probleme au fost in timpul relatiei. Poate s-a plictisit. poate place pe altcineva. Cred ca as astepta putin, sa vad ce intentii are.

| muffin94 a răspuns:

Eu una sincer nu. daca asta a fost decizia lui eu i-o respect baieti mai sunt multi happy

| StarDust a răspuns:

Daca sunt eu de vina as discuta sa vad poate rezolvam ceva. dar oricum daca ne impacam dupa o vreme. nu o sa fie ca la inceput

| DoomNEzeu a răspuns:

Depinde de cum a fost despartirea...si de persoana... poate ea a fost influentata de cineva desi nu vroia acest lucru...

Răspuns utilizator avertizat
| ejaxz a răspuns:

Bineinteles! daca e intr-adevar persoana iubita.

| liudmila a răspuns:

Niciodata... dupa ce ca ti-a dat papucii sa o cauti tu sa te impaci... nu nu nu si iarasi nu happy... daca mai simte ceva o sa se intoarca o sa zica ca vai ce greseala... dar mancarea incalzita nu are acelasi gust

| ubitzika a răspuns:

Daca il iubesc mult da daca nu nu si depinde cum a fost despartirea... te inteleg perfect si eu am patit la fel dar eu m am dus la el si i-am sp ca il iubesc si ca imi pare rau daca i-am gresit cu ceva si am plecat si a venit dupa mine daca fa si tu la fel daca il iubesti daca te va iubii va veni dupa tine daca nu va ramane acolo si te va lasa sa pleci... bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca eu sint de vina da. Dar daca ea a vrut despartirea, ea trebuie sa vrea impacarea... si nu trebuie decit sa spuna. Nu are legatura cu orgoliul. Si apropo de primul raspuns, poate a fost influentata de cineva.

| cery a răspuns:

Eu nu trec peste orgoliu niciodayalaughing

| SmIlEy_4608 a răspuns:

Da. Dar sa nu fie cearta prea mare. dupa ce el miar da un sarut i-as da si eu.

| alexandra_7704 a răspuns:

Nu:p

| iulia23 a răspuns:

NUUUU. Daca isi doreste despartirea mai bine respecta-i dorinta, daca este hotarat... poate are motivele lui sa faca lucrul asta. cel mai ine ar fi sa aveti o discutie despre ce l-a determinat sa vrea sa va despartiti, te va ajuta pe viitor. E greu sa treci prin astfel da momente dar trebuie sa fi tare, totul e trecator, o relatie, o suferinta.