| anonim_4396 a întrebat:

Buna dati-mi vreo idee, ce pot sa-i dau de ziua prietenii mele,? vom avea 8 luni impreuna

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cină romantică în doi.
La mulți ani și din partea mea, să o respecți!
Pa, pa.

| Gaviota a răspuns:

Asta depinde si de bugetul tau...Trebuie sa-i iei ceva ce-si doreste. ceva ce nu are. ceva special...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Pregateste o cina romantica si o noapte de neuitat, cea mai frumoasa surpriza va fi.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Blu3Smyle a răspuns:

tongue sper ca o sati fiu de folos cumparai orice daca sa spun ii place o formatie sau ceva orce cumparai ceva legat de asta nu prea scump s-ar putea sa creada ca nu ai avut imaginatie si ca banii compenseaza orce legat de voi o sai aminteasca de tine in clipe grele si o sa o faca sa zambeasca.Succes! tongue

| LlamaWSS a răspuns:

O duci la restaurant si te-ai scapat.

| CuteGirlSweet a răspuns:

O cana ...cu poza voastra pe ea. FUNDA:X