| perversaotvvv a întrebat:

Buna dau funda! Sunt pe "STOP" am cam 3 nopti si 2 zile de cand mi-a venit a putea sa beau un pahar sau doua de bere?(e ziua de nastere a unui coleg)

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Ce treabă are băutura cu menstruația? Să nu faci exces la asta se referă... Poți bea lejer 2 pahare de bere chiar mai mult.

9 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Logic fata bea bere linistita, nu are legatura una cu alta, puteai sa bei si in prima zi a menstruatiei, n-are nimic

| Slow a răspuns:

Consumul excesiv de alcool iti poate face rau cand esti pe stop (iar explicatia ar fi ca in acea perioada pierzi destul de mult fier, iar consumand alcool ai putea lesina-asta in cazuri rare), insa consumul moderat nu are nicio legatura. Tariile si in general bauturile cu procentaj ridicat de alcool nu sunt indicate, pentru ca in sange ajunge o cantitate mai mare de alcool, dar poti bea linistita.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa te pisi mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici o legatura "stopul" cu berea. Distractie placuta si mult noroc.

| Issabela26 a răspuns:

Da.....adica eu nu stiu sa aiba vreo treaba alcoolul cu "stopul"

| perversaotvvv explică:

Stiu ca nu e indicat vinul dar sper ca berea nu are nici un efect rau pentru "stop"

| Oana92 a răspuns (pentru perversaotvvv):

Offf miturile astea...nu are legatura alcoolul cu menstruatia

| Patrisia3Lewis a răspuns:

Nu in niciun caz nu!