| anonim_4396 a întrebat:

Buna dc cand ma masturbez si sunt virgin spermatoizi ies mai repede circa 1 min? dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Heather2001 a răspuns:

Probabil nu prea te pricepi.o sa vezi atunci cand o sa iti incepi viata sexuala.succes!winkingfunda?:d

4 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Daca ai pana in 15 ani, exerienta ta fiind mica nu sti cum s-o faci incat sa dureze mai mult
nu cred ca faptul ca esti virgin conteaza prea mult in aceasta problema sa zicem big grin...dar poate ca da
depinde si de cat de des te masturbezi
cand te masturbezi nu te uita la filme porno...si fa mici pauze in timpul masturbarii...asa va dura mai mult
bafta

| Chauderitza a răspuns:

Eu cred ca, deoarece esti virgin. Eu asa cred. Daca cineva crede alceva. Scuzatimapuppy dog eyes

| madapostolache a răspuns:

Nu ai experienta.

| MTC a răspuns:

Nu