| TheDarkDragon a întrebat:

Salut, inca sunt virgin si daca ma masturbez, in 2-3 minute, ejaculez.Asta inseamna ca si daca as face sex as termina asa repede?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod absolut sigur vei ejacula mult mai rapid, probabil chiar instantaneu sau dupa cateva secunde la primul contact sexual real dintre penisul tau si vulva/vagin din cauza surescitarii aparute in aproape toate cazurile. Din acest motiv nu ar trebui sa-ti faci ganduri sau probleme in aceasta privinta. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Nu neapărat. Dar la primele contacte, mai mult ca sigur, poate nici atât!

| T0T a răspuns:

Chiar mai repede căci atunci vei fi mult mai excitat. Totul ține de voința și rezistența ta pe care le poți testa și singur.

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca tot in acelasi timp ai ejacula. Sau poate mai repede.

| LexiEla a răspuns:

Incearca sa te "antrenezi" sa rezisti mai mult. Masturbeaza-te mai des.

| kavasaki99 a răspuns:

Mai puțin

Răspuns utilizator avertizat