| dweq a întrebat:

Buna
de ce doare masturbarea la femei fete si la baieti nu

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Masturbarea nu doare. Nici prostia (că altfel n-am putea dormi de țipete). Dar poate produce efecte dureroase, dacă nu e făcută cum trebuie. Atât la băieți, cât și la fete.

9 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Doare si nu doare si la baieti si la fete!
Ce sa doara? Sufletul. In rest trece!

| Seepty a răspuns:

Si la baieti doare masturbarea cand tragi pielea de pe cap.

| AgathaRo a răspuns:

Daca ar durea masturbarea atunci ati fi toate masochiste si noi sadici.

| darriya a răspuns:

Daca ti bagi un par in vagin normal ca doare, baietii nu-si baga nimic, de ce i-ar durea doar daca se orienteaza spre fund laughing)

| Freddie23 a răspuns:

Doare ca nu stii sa o faci!
Fii mai blanda cu tine si cauta sa-ti rupi scoica! sau fii mai bland cu fata!

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Nu doare, nici la baieti nici la fete. Cel mai probabil nu stii sa faci cum trebuie. Gaseste un baiat care se pricepe, sa vezi cum din "durere" ajungi la transpiratii de placere tongue

| Raizen07 a răspuns:

Masturbarea este placerea pe care tu singur sau singura ti-o induci...nu are cum sa te doara, decat daca bagi castravetele////

| CastraveteMuratCuHerpes a răspuns:

Doare si la baieti daca intra in maraton cu asa ceva...

| Tigrul15 a răspuns:

Masturbarea doare rolling on the floor)))