| GeOrGiaANa a întrebat:

De ceva timp imi place de un coleg si la scoala stateam mereu impreunasi arata ca si ucm iar fi placut de mine insa nu imi zicea nimic. Toata vacanta nu prea am vorbit iar acum mi-a propus sa vin sa il sustin la un concurs unde va participa cu trupa lui. de obicei la scoala suntem foarte propiati si vorbim mereu, mi-a spus ca ii place ce muzica ascult si chiar vreau sa ii spun ca imi place de el. Nu imi este teama ca nu ii place de mine pentru ca asta pot accepta insa imi este frica sa nu ma mai bage in seama dupa ce ii spun. Se poate sa ii placa de mine? Prietenele mele spun ca ne potrivim.

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Iesiti si vedeti.

Răspuns utilizator avertizat
| dyavollitsa a răspuns:

Spune-i in fata...nu cred ca o sa te evite atata timp cat voi sunteti ff apropiati la scoala

| kDogg a răspuns:

Pff...Stiu cum e, totul o sa iasa ok happy. Succes, si dai un replay aici sa afla ce s-a intamplat >big grin

| LovveBbyLovve a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie.Stateam toata ziua cu el la repetitii si ma lua in brate...si intr-o zi cand m-a luat in brate i-am spus "trebuie sa iti zic ceva important"si ne-am dus intr-o parte si i-am spus ca imi place de el si a zis ca si el ma place si dupa aia m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, i-am raspuns si acum sunt cu el de 2 ani.Nu ezita sa faci asta!