| anonim_4396 a întrebat:

de curand a fost ziua mea! am invitat jumatate din clasa la mine acasa.am petrecut pana noaptea.
Dimineata o colega m-a chemat la ea acasa, cica vroia sa imi dea un cadou ca nu mil putea da atunci.AM mers la ea. m-am asezat pe canapea, ea a spus ca vine in cateva minute! Peste 5 minute am vazut-o ca vine catre mine in costum de baie.Eu m-am intimidaat. S-a asezat pe picioarele mele si a zis ca vrea sa facem dragoste, eu uimit m-am uitat la ea iau dat un sarut si am refuzato, apoi am plecat acasa.De atunci ea nu mai vorbeste cu mine nici pe mess zice ca are treaba si n-are timp de mine, inainte vorbeam in fiecare zi cu ea, ignora orike treeaba ca sa vb cu mine.
A fost din cauza ca nu am facut dragoste? ps am 14 ani

3 răspunsuri:
| NoNameo a răspuns:

Tie teama ca s-a suparat pe tine, huh? Se vede ca tu o iubesti de ce ai refuzato? Crezi ca, conteaza varsta foarte mult... Si doar un sarut? Du-te cereti scuze si intreab-o daca mai e oferta valabila numai gasesti asa ceva, iti zic eubig grin

| gdez a răspuns:

Ce sex ai?raised eyebrows.m`ai dat peste cap?laughing))

| Leiutzza a răspuns:

Da si apropo ferestete de ea ca e lesbiancalaughing